Views docket (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Description
fa: توضیحات

en: Tag
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Views
fa: نماها

en: Path
fa: مسیر

en: All
fa: همه

en: View name
fa: نام نما
