Views docket (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Description
gu: વર્ણન

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Path
gu: પાથ

en: All
gu: બધા
