Views docket (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Description
he: תיאור

en: Tag
he: תגית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Views
he: היבטים

en: Path
he: מיקום

en: All
he: הכל

en: View name
he: שם ההיבט

en: No tags
he: ללא תגיות
