Views docket (7.x-1.0) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Description
hi: उल्लेख

en: Tag
hi: अंकितक

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Views
hi: द्रश्य

en: Path
hi: मार्ग

en: All
hi: सभी

en: View name
hi: द्रश्य नाम
