Views docket (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Description
id: Deskripsi

en: Default
id: Bawaan

en: Views
id: View

en: Path
id: Jalur

en: All
id: Semua

en: View name
id: Nama View

en: No tags
id: Tidak ada tag

en: No views match the search criteria.
id: Tidak ada views yang cocok dengan kriteria pencarian.
