Views docket (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Description
is: Lýsing

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Views
is: Gagnasýn

en: Path
is: Slóð

en: All
is: Allt

en: No tags
is: Engin tög
