Views docket (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Description
ja: 説明

en: Tag
ja: タグ

en: Default
ja: デフォルト

en: Views
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: All
ja: すべて

en: View name
ja: ビューの名前

en: No tags
ja: タグなし

en: No views match the search criteria.
ja: 検索条件にマッチするビューはありません。
