Views docket (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Description
ka: აღწერა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Path
ka: გზა

en: All
ka: ყველა
