Views docket (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Description
lv: Apraksts

en: Tag
lv: Birka

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Views
lv: Skati

en: Path
lv: Ceļš

en: All
lv: Visi

en: View name
lv: Skata nosaukums
