Views docket (7.x-1.0) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mr: कृती

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Views
mr: याद्या

en: Path
mr: रस्ता

en: All
mr: सर्व
