Views docket (7.x-1.0) - en to nl translation catalogue (10 entries)

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Tag
nl: Label

en: Default
nl: Standaard

en: Views
nl: Overzichten

en: Path
nl: Pad

en: All
nl: Alle

en: View name
nl: Overzichtsnaam

en: No tags
nl: Geen labels

en: No views match the search criteria.
nl: Geen views die aan de zoekcriteria voldoen.
