Views docket (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Description
oc: Descripcion

en: Tag
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: Views
oc: Vistas

en: Path
oc: Camin

en: All
oc: Tot

en: View name
oc: Nom de la vista

en: No tags
oc: Aucune etiqueta

en: No views match the search criteria.
oc: Aucune vista ne correspond als critèris de la recèrca.
