Views docket (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Description
pl: Opis

en: Default
pl: Domyślny

en: Views
pl: Widoki

en: Path
pl: Ścieżka

en: All
pl: Wszystko

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: No tags
pl: Bez tagów

en: No views match the search criteria.
pl: Żadne widoki nie spełniają kryteriów wyszukiwania.
