Views docket (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Default
pt: Padrão

en: Path
pt: Caminho

en: All
pt: Tudo

en: View name
pt: Nome da view

en: No tags
pt: Sem tags

en: No views match the search criteria.
pt: Nenhum view combina com os critérios da busca.
