Views docket (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Operations
pt: Operações

en: Description
pt: Descrição

en: Tag
pt: Etiqueta

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: View name
pt: Nome da view

en: No tags
pt: Sem etiquetas

en: No views match the search criteria.
pt: Sem vistas correspondentes aos critérios de pesquisa.
