Views docket (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Views
th: ดู

en: Path
th: ตำแหน่งพาธ

en: All
th: ทั้งหมด

en: View name
th: ดูชื่อ
