Views docket (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Description
tr: Açıklama

en: Tag
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Views
tr: Görünümler

en: Path
tr: Yol

en: All
tr: Tümü

en: View name
tr: Görünüm adı
