Views docket (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Description
uk: Опис

en: Tag
uk: Теґ

en: Default
uk: Базово

en: Views
uk: Види

en: Path
uk: Шлях

en: All
uk: Все

en: View name
uk: Назва виду

en: No tags
uk: Жодних теґів

en: No views match the search criteria.
uk: Види, що відповідають цьому критерію пошуку, відсутні.
