Views docket (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ur: معاملات

en: Description
ur: وضاحت

en: Tag
ur: ٹیگ

en: Default
ur: طے شدہ

en: Views
ur: ویوز

en: Path
ur: پاتھ
