Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Title
da: Titel

en: Item
da: Element

en: Description
da: Beskrivelse

en: Collapsible
da: Sammenklappelig

en: Collapsed
da: Sammenklappet
