Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.3) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Item
fi: Nimike

en: Description
fi: Kuvaus

en: Views
fi: Näkymät

en: Collapsible
fi: Supistettavissa

en: Collapsed
fi: Pienennetty
