Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.4) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Title
es: Título

en: Item
es: Elemento

en: Description
es: Descripción

en: Views
es: Vistas

en: Collapsible
es: Plegable

en: Collapsed
es: Plegada
