Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.4) - en to gl translation catalogue (6 entries)

en: Title
gl: Título

en: Item
gl: Elemento

en: Description
gl: Descrición

en: Views
gl: Vistas

en: Collapsible
gl: Plegable

en: Collapsed
gl: Contraida
