Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.4) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Item
ru: Элемент

en: Description
ru: Описание

en: Views
ru: Представление

en: Collapsible
ru: Сворачиваемое

en: Collapsed
ru: Свернуто
