Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.4) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Item
sv: Artikel

en: Description
sv: Beskrivning

en: Views
sv: Vyer

en: Collapsible
sv: Hopfällbar

en: Collapsed
sv: Hopfällt
