Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Item
it: Elemento

en: Description
it: Descrizione

en: Views
it: Viste

en: Collapsible
it: Richiudibile

en: Collapsed
it: Raggruppato
