Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (8 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Item
cy: Eitem

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Filters
cy: Hidlyddion

en: Collapsible
cy: Plygadwy

en: Collapsed
cy: Wedi cwympo
