Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.6) - en to fr translation catalogue (6 entries)

en: Title
fr: Titre

en: Item
fr: Élément

en: Views
fr: Vues

en: Filters
fr: Filtres

en: Collapsible
fr: Repliable

en: Collapsed
fr: Replié
