Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Item
lt: Elementas

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Views
lt: Vaizdai

en: Filters
lt: Filtrai

en: Collapsible
lt: Sustumiamas

en: Collapsed
lt: Suskleistas
