Views Exposed Form Fieldset (7.x-1.3) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Item
uk: Елемент

en: Description
uk: Опис

en: Views
uk: Види

en: Collapsible
uk: Згортуване

en: Collapsed
uk: Згорнуте
