Views Elastic Grid (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (5 entries)

en: Views
hu: Nézetek

en: Wrapper class
hu: Befoglaló osztály

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
hu: A befoglaló elem listán kívüli osztálya.

en: List class
hu: Listaosztály

en: The class to provide on the list element itself.
hu: Magának a lista elemnek az osztálya.
