Views Elastic Grid (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Views
id: View

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
id: Kelas untuk diberikan pada pembungkusnya, di luar daftar.

en: List class
id: Daftar kelas

en: The class to provide on the list element itself.
id: Kelas untuk menyediakan pada daftar elemen itu sendiri.
