Views Elastic Grid (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Views
it: Viste

en: Wrapper class
it: Classe wrapper

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
it: La classe da assegnare all wrapper che contiene l'elenco.

en: List class
it: Classe dell'elenco

en: The class to provide on the list element itself.
it: La classe da assegnare all'elenco stesso.
