Views Elastic Grid (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Views
gl: Vistas

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
gl: A clase a proporcionar o contenedor, afora da lista.

en: List class
gl: Clase da listaxe

en: The class to provide on the list element itself.
gl: A clase para proporcionar o elemento da lista en sí.
