Views Elastic Grid (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Views
tr: Görünümler

en: Wrapper class
tr: Sarıcı sınıfı

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
tr: Liste dışında, sarıcıda sağlanacak sınıf.

en: List class
tr: Liste sınıfı

en: The class to provide on the list element itself.
tr: Liste öğesinde sağlanacak sınıf.
