Views Elastic Grid (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Views
uk: Види

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: The class to provide on the wrapper, outside the list.
uk: Клас обгортки, за межами списку.

en: List class
uk: Клас списку

en: The class to provide on the list element itself.
uk: Клас самого елементу списку.
