Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: None
cy: Dim

en: Field
cy: Maes

en: Views
cy: Gwelediadau

en: Relationship
cy: Perthynas

en: Do not use a relationship
cy: Peidiwch a defnyddio cysylltiad
