Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: None
es: Ninguno

en: Field
es: Campo

en: Views
es: Vistas

en: Relationship
es: Relación

en: Do not use a relationship
es: No usar una relación
