Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: None
gl: Ningún

en: Field
gl: Campo

en: Views
gl: Vistas

en: Relationship
gl: Relación

en: Do not use a relationship
gl: Non uses unha relación
