Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: None
is: Engin

en: Field
is: Svæði

en: Views
is: Gagnasýn

en: Relationship
is: Tengsl

en: Do not use a relationship
is: Ekki nota tengsl
