Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: None
it: Nessuno

en: Field
it: Campo

en: Views
it: Viste

en: Relationship
it: Relazione

en: Do not use a relationship
it: Non usare una relazione
