Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: None
lt: Joks

en: Field
lt: Laukelis

en: Views
lt: Vaizdai

en: Relationship
lt: Ryšys

en: if
lt: jeigu
