Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (5 entries)

en: None
lv: Nav

en: Field
lv: Lauks

en: Views
lv: Skati

en: Relationship
lv: Attiecība

en: Do not use a relationship
lv: Neizmantot attiecību
