Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: None
oc: Pas cap

en: Field
oc: Camp

en: Views
oc: Vistas

en: Relationship
oc: Relacion

en: Do not use a relationship
oc: Ne pas utilizar de relacion
