Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (5 entries)

en: None
pl: Brak

en: Field
pl: Pole

en: Views
pl: Widoki

en: Relationship
pl: Powiązanie

en: Do not use a relationship
pl: Nie używaj zależności
