Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: Field
sk: Pole

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Relationship
sk: Vzťah

en: Do not use a relationship
sk: Nepoužiť vzťah
