Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: None
sv: Ingen

en: Field
sv: Fält

en: Views
sv: Vyer

en: Relationship
sv: Relation

en: Do not use a relationship
sv: Använd inte en relation
