Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: None
uk: Немає

en: Field
uk: Поле

en: Views
uk: Види

en: Relationship
uk: Зв'язок

en: Do not use a relationship
uk: Не використовувати зв'язок

en: if
uk: якщо
