Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: None
az: Yoxdur

en: Field
az: Sahə

en: Views
az: Görünüşlər

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Do not use a relationship
az: Münasibətdən istifadə etməyin
