Views Entity Rules (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: None
bo: མེད།

en: Field
bo: གནས་ཁོངས

en: Views
bo: མཐོང་རིས

en: Relationship
bo: འབྲེལ་བ

en: Do not use a relationship
bo: འབྲེལ་བ་སྤྱོད་མི་དགོས
